معماران هورنو
معماران هورنو دفتر مهندسی طراحی نظارت دکوراسیون نما آموزش خصوصی طراحی گرافیکی ایمان محمدی ایمان محمدی بیدسردره یاسوج سی سخت گچساران دهدشت

معرفی

 

گروه معماران هورنو، که از مرداد ماه سال 1395با اخذ مجوزهای رسمی از مراجع ذیربط فعالیت حرفه ای خود را در یاسوج آغاز نموده است، خدمات و پیشنهادات بسیار عالی را در زمینه های گوناگون مرتبط با معماری بالاخص طراحی، نظارت، اجرا و دکوراسیون در اختیار کارفرمایان خویش قرار می دهد. ما در تکاپو هستیم که بهترین طراحی ها و بهینه ترین راه حل ها را برای رویاها و خواسته های شما با  هزینه ای منصفانه پیشنهاد دهیم. ما به دلیل تماس مستقیم با جامعه حرفه ای و دانشگاهی که خود نیز جزئی از آن هستیم، دائما در حال تحقیق و جستجوی تکنولوژی ها و مصالح جدید و استاندارد هستیم تا بدین وسیله کاری با بهترین کیفیت به کارفرمایان ارائه دهیم. ما عاشق کاری هستیم که انجام می دهیم و به همین دلیل خلاقیت، دانش، اشتیاق، تعهد و مسئولیت پذیری مان را جهت ارتقای کیفیت زندگی شهروندان در همه پروژه ها به کار خواهیم گرفت. اگر می خواهید به تن خواسته ها و رویاهایتان جامه حقیقت بپوشانید، با ما در تماس باشید.

ایمان محمدی، مسئولیت دفتر مهندسی طراحی ساختمان معماران هورنو را بر عهده دارد. وی در مقطع کارشناسی  رشته معماری، از دانشگاه تهران فارغ التحصیل شده است. به دلیل دانشجوی ممتاز بودن توانست از سهمیه دانشجویان استعداد درخشان استفاده کرده و بدون کنکور، تحصیل در مقطع ارشد گرایش معماری را نیز در دانشگاه تهران ادامه دهد. همزمان با تحصیل و پس از آن در شرکت های مختلف مهندسی در شهر تهران به کسب تجربه و کار حرفه ای مشغول گردید. پس از مراجعت به یاسوج به تدریس در دانشگاه یاسوج مشغول گردید. همچنین با دانشگاه های آزاد و پیام نور نیز همکاری داشته است. وی هم اکنون در مقطع دکتری در دانشگاه تهران مشغول تحصیل بوده و علاوه بر ارئه مقالات در کنفرانس ها و سمینارهای ملی و بین المللی، صاحب مقالات علمی - پژوهشی و ISI، نیز ترجمه و تالیف کتب تخصصی رشته معماری نیز می باشد.

معماران هورنو دفترمهندسی ایمان محمدی ایمان محمدی بیدسردره گنجینه آبتاب عرضه گاه دستاوردهای علمی و فرهنگی ملل دانشگاه تهران استعداد درخشان یاسوج

امتیازات و ویژگی های ما

صداقت

 

ما رویاها، ایده ها، خواسته ها، طرح ها و اهداف شما را می شنویم. سپس بهترین گزینه ها و راه حل ها را انتخاب کرده و به شما پیشنهاد می دهیم. ما چیزی را به شما تحمیل نمی کنیم و اگر احساس کنیم که براوردن خواسته های شما از عهده ما خارج است، صادقانه با شما در میان خواهیم گذاشت.

1

تخصص، مهارت و تجربه

 

ما با بیش از 12 سال سابقه کار حرفه ای در شرکت های مختلف مهندسین مشاور تهران و تدریس در دانشگاه ها، و اندوختن تجربیاتی در خور، اکنون خود با تاسیس و راه اندازی دفتر مهندسی طراحی ساختمان، به دنبال تحقق بخشیدن به رویاهای شما هستیم. رویاهایی که تحقق شان می تواند زندگی مان را بهبود بخشد و به داشتن شهروندانی با نشاط تر، شهری زیباتر و جامعه ای سالمتر بیانجامد.

2

دیگران نیز ما را پیشنهاد می دهند

 

بر ما پوشیده نیست که شما برای تحقق خواسته هایتان به دنبال بهترین ها هستید، دفاتر، شرکت ها و اشخاص زیادی هستند که ممکن است برای انجام کار شما، اعلام آمادگی کنند و البته کیفیات متفاوتی نیز به شما عرضه خواهد شد. اما اگر نظر دیگران از جمله متخصصان و دانشگاهیان مجرب را جویا شوید، آنان نیز بر توانایی های ما مهر تایید خواهند زد. اگر به هر دلیل شما گزینه ای دیگر برای انجام کارتان انتخاب کردید، ما ضمن احترام به انتخاب شما، آمادگی تبادل اطلاعات و مشاوره جهت رسیدن به پاسخی بهینه را خواهیم داشت. چرا که همواره در مشورت، راه حل های مناسب تری به ظهور می رسند.

3

شور و اشتیاق

 

ما به کارکردن، توسعه دادن و تبدیل پروژه ها به کارهای خارق العاده و ایده آل علاقه فراوان داریم. ما به خواست کارفرمایان اهمیت می دهیم و برای رضایت آنان و پیدا کردن بهترین راه حل ها، ساعات متمادی تلاش می کنیم.

4

پاسخگو بودن

 

ما همواره خود را نسبت به آنچه انجام می دهیم پاسخگو می دانیم. ما ضمن ایمان داشتن به توانایی های خویش، خود را عضوی کوچک از جامعه بزرگ مهندسان حرفه ای می دانیم که با کمک دیگر همکاران و دانشمندان این جامعه در راه اعتلای کیفیت زندگی مردمانمان گام برداشته ایم. و به همین دلیل، نیز تعهد به وجدان کاری و اخلاق حرفه ای، همواره خود را نسبت به آنچه می دهیم پاسخگو دانسته و همواره در کنار کارفرمایانمان خواهیم بود.

5